Zpráva autorovi: Senja

11. května 2017 v 23:20 | Mal
Prosím vás, a tohle je zpráva pro všechny eventuální zájemce o cestovatelské info,

když mi píšete "zprávu autorovi", MUSÍTE TAM UVÉST I SVŮJ EMAIL, jinak vám nemám jak odpovědět. Sice mě těší, když mi někdo napíše, ale cítím se pak poněkud bezmocně - do zprávy autorovi je nutno napsat nějakou zpětnou adresu nebo aspoň link na váš blog, protože ta vaše zpráva mi pak přijde z no-reply adresy blog.cz. Teoreticky bych vás asi mohla vypátrat podle IP adresy, ale mám i jinou zábavu na čtvrteční večery.

Odpovím tedy dnešnímu pisateli zde, ale nerada bych, aby se z toho stala nějaká rutina, na blog patří články a ne soukromá korespondence:

Chata na Senji je úplně zadarmo na přespání, jenom si po sobě mají cestovatelé uklidit a nasbírat dřevo, pokud využili i ohniště (resp. v červnu 2016 to tak bylo). Pokud vás pojede víc, tak si ale vezměte i karimatky nebo stan, protože v chatka je malá, postele jen pro 3 lidi. A taky musíte počítat s tím, že by to tam už mohl obsadit někdo jiný před vámi. Držím palce na počasí :)

Děkuju dnešnímu pisateli, potěšilo mě to a doufám, že si přečtete tento příspěvek a nebudete si myslet, že vás sprostě ignoruju ;)
 


Anketa

Jaký cestopis mám napsat příště?

Švédsko 26.1% (40)
Finsko 18.3% (28)
Španělsko 9.2% (14)
Slovinsko (Triglav) 7.8% (12)
Itálie (Dolomity) 9.2% (14)
Tatry (Roháče) 7.8% (12)
Paříž 21.6% (33)

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 13. května 2017 v 1:09 | Reagovat

Chtěl jsem se zeptat. Zařídil bys mi výlet do Gruzie? Prý tam mají znamenité kořalky!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama